In december gaan Max en Renée zich inzetten voor Stichting Dierenlot! Van 1 tot en met 24 December zijn er meerdere huisdieren flash sheets beschikbaar. De designs bedragen allemaal €80,- per design, waarvan het volledige bedrag naar Stichting Dierenlot gaat! Wil je meer geven voor je tattoo, of wil je doneren zonder een tattoo te laten zetten? Dat kan natuurlijk ook!
Wil jij een afspraak reserveren voor een flashdesign, stuur dan een mailtje naar info@ink–united.com. Let op, de plekken zijn gelimiteerd en de tattoos worden alleen gezet op afspraak!
Hou ook onze socials in de gaten voor meer info en updates! Alle flash designs worden zowel op Instagram als op onze website gepost. Daarnaast worden er ook standaard designs gezet, zoals de outline van jouw dier, een pootje of hartje met een letter of het neusje van jouw huisdier.
Wil je graag doneren aan onze actie? Check dan hier onze pagina op Stichting Dierenlot.
